Laserowa depilacja
Laserowa depilacja bikini

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, zbliżającymi się wakacjami w gorącym klimacie, każda kobieta zaczyna kompletować swoją szafę, pakować do walizki lekkie, letnie stroje. Jednak by naprawdę pięknie wyglądać na plaży, trzeba przede wszystkim zadbać o swoją skórę. Jednym z elementów tego skomplikowanego procesu jest depilacja laserowa, wszyscy mogą z niej skorzystać.

By dobrze prezentować się w w stroju kąpielowym, potrzeba jest oczywiście depilacja nóg, pach, a także okolic bikini. Okolice intymne są bardzo wrażliwe i podatne na różnego rodzaju podrażnienia. Dlatego też trzeba dobrze zastanowić się nad wyborem metody depilacji tych miejsc. Kosmetyczki odradzają depilację za pomocą depilatorów czy wosku, gdyż naraża to na ogromny ból i powoduje podrażnienia. W drogeriach bez problemu zakupimy różnego rodzaju kremy, pianki i żele przeznaczone do depilacji okolic bikini. Jest to zupełnie bezbolesna metoda, jednak nie daje zbyt długich efektów. Niezbyt dobrym rozwiązaniem jest natomiast usuwanie owłosienia za pomocą golarek i maszynek do golenia. Nie tylko nie usuwają wszystkich włosków, ale bardzo często powodują podrażnienia, zranienia, a po ich zastosowaniu włoski odrastają szybciej i są twardsze.


Dobry fryzjer Wrocław

Salon kosmetyczny we Wrocławiu dla Pań ma wykwalifikowanego dobrego fryzjera Wrocław, zawsze kiedy jesteś w centrum możesz udać się na zabiegi kosmetyczne. Salon fryzjerski Wrocław posiada w ofercie koloryzację i piękne upięcia włosów.

Bikini w lecie

Dobrą metodą jest natomiast używanie pasty cukrowej, którą stosuje się podobnie jak wosk, jednak nie powoduje ona podrażnień. Jednym z bardziej popularnych i skutecznych sposobów pozbywania się zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa w Krakowie. Zabieg ten nie jest zupełnie bezbolesny i, dla uzyskania pożądanego efektu, potrzebne jest kilkakrotne jego powtórzenie, jednak efekty są zadowalające.

Okolice bikini możemy golić w takim zakresie, w jakim chcemy pozbyć się włosów. Najbardziej wytrwałe kobiety pozbywają się włosów całkowicie, część pozostawia sobie modny pasek na środku. Jednak większość kobiet goli się poza granicą majtek z niezbędnym marginesem, w taki sposób, by nie czuć dyskomfortu na plaży. Zabieg usuwania owłosienia z okolic bikini za pomocą laseru trwa zwykle od 15 do 40 min. Najbardziej boleśnie odczuwa się depilację w okolicach intymnych. By uniknąć komplikacji, zaleca się zastosowanie maści z antybiotykiem.

Cena depilacji okolic bikini waha się w granicach od 200 zł do 600 zł.