Laserowa depilacja
Kriolipoliza zamrażanie tkanki tłuszczowej Kraków

Kriolipoliza, znana również jako zamrażanie tkanki tłuszczowej- nowa metoda, która obejmuje nieinwazyjne chłodzenie komórek tłuszczowych, co prowadzi do zmniejszenia tkanki bez uszkodzenia innych części ciała.

Co to jest kriolipoliza?

Jest nieinwazyjną alternatywą dla takich zabiegów jak liposukcja, ponieważ nie wymaga prawie żadnego okresu rekonwalescencji. Zabieg depilacja laserowa Kraków wygląda inaczej niż przy kriolipolizie, która polega na działaniu niskiej temperatury, tkanka tłuszczowa jest schładzana i następuje efekt lipolizy, tłuszcz jest wydalany z organizmu, efekty są widoczne po kilku tygodniach od zabiegu. Kriolipolizę należy zastosować przy nadmiarze tłuszczu w miejscach na udach, łydkach, biodrach, pośladkach, brzuchu, plecach. Szybkie i skuteczne odchudzanie bez skalpela, cena jednego zabiegu jest uzależniona od miejsca usunięcia tłuszczu i jakości użycia urządzania, przeważnie jest to kilkaset złoty, ale trzeba wziąć pod uwagę, że do odchudzenia potrzebne będzie kilka wizyt u lekarza i cennik całościowy wtedy jest wyższy.Dobry fryzjer Wrocław

Salon kosmetyczny we Wrocławiu dla Pań ma wykwalifikowanego dobrego fryzjera Wrocław, zawsze kiedy jesteś w centrum możesz udać się na zabiegi kosmetyczne. Salon fryzjerski Wrocław posiada w ofercie koloryzację i piękne upięcia włosów.

Jak wygląda zabieg w Krakowie?

Wiesz, ja zrobić super manicure hybrydowy, przyjdź na paznokcie Wrocław i sprawdź nasze zabiegi

Podczas zabiegu specjalny przewód jest umieszczony na wybranym obszarze ciała i tkanek podskórnych za pomocą technologii próżniowej, po czym tkanka tłuszczowa jest chłodzona. Komórki tłuszczu w tkance podskórnej zawierają wiele nasyconych kwasów tłuszczowych i dlatego są bardziej narażone na zimno ekspozycji, tkanka podskórna jest szybko chłodzona i niszczona. Dzięki tej nowej techniki można się pozbyć małych rolek tłuszczu z określonych obszarów ciała, takich jak brzuch, nogi i talii. Po zabiegu, naturalny metabolizm stopniowo usuwa komórki tłuszczowe przez nerki i wątrobę. Pierwsze wyniki leczenia będą widoczne po 4 do 6 tygodniach, ze względu na stopniowe odprowadzanie komórek tłuszczowych, po kuracji skóra dostosuje się do nowej szczupłej sylwetki.

Po zabiegu kriolipolizy

W ciągu pierwszych kilku minut po zabiegu pacjent będzie odczuwał intensywne uczucie zimna, które przechodzi dość szybko. W trakcie zabiegu osoba może siedzieć lub wygodnie leżeć np. czytając książkę, czas trwania zabiegu zależy od wielkości leczonego obszaru, sesja trwa około jednej do dwóch godzin. Na drugi dzień po zabiegu można normalnie funkcjonować, nawet uprawiać sport i inne aktywności fizyczne.

Kriolipoliza nie jest rozwiązaniem na trwałą utratę tłuszczu; natomiast może zmniejszyć komórki tłuszczowe, które są już obecne w organizmie, terapia nie może zapobiec odkładaniu się następnych komórek. Osoby podające się temu zabiegowi muszą utrzymać wagę, aby znowu nie przytyć, wtedy jest konieczność stosowania diety połączoną z ćwiczeniami fizycznymi lub dalszych procedur.
Opinie po zabiegu dla zainteresowanych można przeczytać tutaj.

Ile zabiegów potrzeba?

Po konsultacji z lekarzem następuje decyzja, czy ta metoda jest odpowiednia dla określonego pacjenta, ponieważ do takiego zabiegu tkanka powinna być luźna, należy dopytać się lekarza o dokładne wyjaśnienie takiej metody leczenia. Liczba koniecznych zabiegów zależy od wielkości wybranego obszaru. Aby uzyskać najlepsze rezultaty trzeba będzie 3 do 5 zabiegów. Około 20% komórek tłuszczowych znika już po jednym zabiegu, przy 6 tygodniowym okresie leczenia.

Kriolipoliza
Kto może skorzystać?

Kriolipoliza nie ma na celu utraty masy ciała, ale ma na celu poprawę sylwetkę ciała i usunięcia złogów tłuszczowych. Podczas kuracji można usunąć na stałe od 3 do 5 cm tłuszczu, więc osoby, które pomimo zdrowego stylu życia, mają małe rolki tłuszczu, mogą szybko i bezboleśnie pozbyć się problemu. Ludzie, którzy tracą wagę poprzez stosowanie diety mogą korzystać z schładzania tkanki przy łatwiejszym rozbiciu nadmiaru tłuszczu. Wyniki leczenia są porównywalne do inwazyjnych metod oczyszczania, takich jak liposukcji. Komórki tłuszczowe są eliminowane, bilans kaloryczny zostaje zatrzymany przez zdrową dietę i ćwiczenia, przy długotrwałym utrzymaniu wagi kontury ciała będą zachwycające.

Skutki uboczne kriolipolizy są minimalne i nieszkodliwe, mogą nastąpić zaczerwienienia, niewielkie siniaki lub nieznaczne odrętwienie skóry. Oczywiście te skutki uboczne znikają po pewnym czasie. W przypadku widocznej asymetrii kształtu ciała, zabiegi można również stosować tylko z jednej strony ciała.