Laserowa depilacja
Depilacja laserowa nóg

Która z Pań nie marzy o idealnie gładkich nogach? Chyba nie ma takiej kobiety, która by nie chciała mieć najmniejszego problemu z goleniem nóg, pach, czy z depilacją okolic bikini. Od tysięcy lat istniej wiele sposobów na pozbywanie się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała np, depilacja laserowa. Wraz z rozwojem cywilizacji metody te zmieniały się, ulepszały, stawały się bardziej skuteczne.

Do usuwania zbędnego owłosienia z nóg, panie, a zdarza się także, że panowie, najczęściej używają tradycyjnych maszynek do golenia dla kobiet lub depilacji laserowej w Krakowie. Jednak, szczególnie wiosną i latem, przekonujemy się, że nawet najlepsza maszynka do golenie nie daje nam satysfakcji, a skóra na naszych nogach, już następnego dnia jest kująca. Metoda ta ma także swoje plusy, jest całkowicie bezbolesna. Jest to także jedna z najtańszych metod depilacji nóg.


Dobry fryzjer Wrocław

Salon kosmetyczny we Wrocławiu dla Pań ma wykwalifikowanego dobrego fryzjera Wrocław, zawsze kiedy jesteś w centrum możesz udać się na zabiegi kosmetyczne. Salon fryzjerski Wrocław posiada w ofercie koloryzację i piękne upięcia włosów.

Laserowe usuwanie owłosienia z nóg

Panie, które są bardziej odporne na ból i mają mniej cierpliwości i czasu na codzienne golenie nóg, mogą usunąć zbędne owłosienie za pomocą depilatora, pasty cukrowej, wosku i plastrów woskowych. Tego rodzaju metody są skuteczniejsze, zapewniają efekt gładkich nóg nawet do czterech tygodni, jednak okupione to zostaje bólem w czasie depilacji. Coraz bardziej popularną i bardzo skuteczną metodą depilacji nóg jest depilacja laserowa Kraków. W czasie trwania tego zabiegu, za pomocą lasera, niszczy się włoski, które znajdują się w fazie wzrostu.

Nie wszystkie włosy rosną równocześnie, czyli nie znajdują się w tej samej fazie, dlatego też zabieg laserowej depilacji nóg, a także innych miejsc, trzeba kilkakrotnie powtarzać. Depilacja laserowa nie należy niestety do bezbolesnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Poziom bólu zależy oczywiście od tego, którą część ciała depilujemy i od progu wytrzymałościowego na ból.

W przypadku nóg, zabieg ten jest średnio bolesny. Jeśli decydujemy się na depilacją laserową łydek i ud, musimy przygotować się na to, że zabieg taki trwa około 2 godzin. Musimy także liczyć się ze sporym wydatkiem. Cena jednego zabiegu wynosić może bowiem nawet 1000 zł. Jednak gra jest warta świeczki. Bo wiele z nas wie, że gładka skóra nóg jest bezcenna i wymaga wielu poświęceń.